Bitcoin EFT İşlemi 2019 Yılında!

Bitcoin ile ilgili para transferi işlemlerinde, özellikle insanların ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları ile gündeme gelen yeni nesil borsalar, Canaccord Genuity tarafından yayımlanan haber ile yeni bir gündem hazırlığı içerisindeler. Bitcoin EFT işlemi için oldukça çok bekleyen piyasalar için, 2019 senesine dair bir yeşil ışık yakılmış durumda. Kana içerisinde yer alan ve en büyük bağımsız bir dealer firması olan Canaccord tarafından, pek çok konuya değinilen bir çalışma ve güncel bilgi haberleri paylaşıldı. Bununla ilgili olarak organize edilen her türlü seçimi kendi içinde değerlendirmek ve detaylandırmak için, kripto para birimlerinin spot fiyatlarına göz atmak yeterli olacaktır.

Bitcoin EFT İşlemi 2019 Yılında (2)

Bitcoin EFT sürecine göz atalım

Firmaların yaptığı açıklamalara ek olarak, yayınlanan bu raporda en çok dikkatimizi cezbeden konu, Winklevoss tarafından başvurulan ve ret cevabı alan BTC EFT işlemi oldu. SEC tarafından yapılan baskıya dair bir açıklama yapıldı ve bu yüzden işlemlerin 2019 tarihine ertelendiği duyuruldu. Mart ayında özellikle bu EFT işleminin mümkün olabileceğini söyleyen Canaccord, SEÇ tarafından bu cuma yani 10 Ağustos tarihinde bir karar verileceğini de söyledi. Umarız ki bu kararda EFT tarihinin erkene alınması ile ilgili bir çalışma yapılır diyen firmalar, merakla yeni çıkacak (ya da çıkma ihtimali olan) bir kararı bekliyor.

Yatırımcı odaklı ürünler konusunda kendini yenileyen Canaccord firması, detaylı bir şekilde ürettiği bütün çalışmalarda müşterilerine öncelik tanımak istediğini belirtiyor. Bu sayede yeni değişikliklerin köklü bir şeklide ilerlemesini ve kendi içinde bir çözüm üretmesini de detaylandıran Cannaccoord, yatırım odaklı ürünler ile gerçekten estetik bir seçim üzerinde duruyor.

Bitcoin EFT İşlemi 2019 Yılında (1)

Bitcoin EFT işlemindeki etki

Yapılan çalışmalarda, alternatif bir para birimine direkt gönderim yapılabileceği ve o an üzerinden bir dönüşüm olacağı sinyali veriliyor. EFT konusunda güçlü bir seçim ve tercih belirleyen Bitcoin için, kaçırılmayacak pek çok tercihi ve güncel hizmeti ön plana çıkarmamız mümkün olacaktır. EFT konusunda hem hızlı hem de etkili bir çalışma yapılır ise, BTC transferine kafa yoran pek çok insan, bu konuda daha hızlı sonuçlar almış olacak ve ihtiyaçlara da net cevaplar yaratılmış olacak. Tamamen kişisel bir özellik olan EFT özelliği, bankalardaki gibi yaygın kullanılabilir. Lakin belirli bir saat işlemi olacak mı şu an o konu tam bilinmiyor. Çünkü BTC transferinin en güzel yanı, sürekli transfer konusunda bir çalışma yapabiliyor olmak iken, EFT konusunda bir sınırlama olacak mı merak konusu.

Genellikle anlık işlemlerde etkili olacak

BTC transferlerine dair, Btc portalı olarak yaptığımız araştırmalarda genellikle direkt nihai tüketiciye odaklanıyoruz. İnsanların isteklerini en iyi şekilde organize etmek ve bu seviyeleri daha bilinçli bir ortama çıkarmak için, elimizden gelen her şeyi sizler için büyütmenin derdindeyiz. Bu yüzden sistemli ve ihtiyaçlara dair karşınıza çıkardığımız haberlere, kendi yorumlarınız ve fikirlerinizle katkıda bulunabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Related Posts

Kripto Paraların Avantaj ve Dezavantajları

Ani bir şekilde hayatımıza giren ve bir anda insan hayatındaki tabuları yıkmayı başarabilen kripto paralar, gün geçtikçe dünya genelinde daha fazla yayılıyor. Kripto Paraların...

Stabil Coin Nedir?

Kripto paralar çeşitlendikçe ve her geçen gün kullanım alanları ve oranları arttıkça çeşitlenmektedir. 2012’de Bitcoinin ilerde çok yükseleceğinin sinyalini vermesi ile birlikte diğer yazılımcı...

Kripto Para Nedir?

Özellikle 2017 yılında ve daha sonrası dönemlerde hemen herkesin dilinde dolaşan bir sözcük olan kripto para kelimesi, bundan tam 9 yıl öncesinde kullanılmaya başlanmıştır....
Paylaş